Fuel the world with great conversations that change minds and lives

Berta Lende Røed
Relasjonsarkitekt,
Gründer og CEO

Berta på LinkedIn

+47 957 58 739

berta@fuelbox.no

Tonje Flack
Relasjonsarkitekt og
Chief Marketing Officer

Tonje på LinkedIn

+47 909 56 306

tonje@fuelbox.no

Thomas Lende Røed
Chief Operating Officer

Thomas på LinkedIn

+47 908 03 933

thomas@fuelbox.no

Anne Sophie Gjems
Relasjonsarkitekt

Anne Sophie på LinkedIn

+47 975 63 423

annesophie@fuelbox.no

Camilla Aune 
Administration and customers

Camilla på LinkedIn

+47 959 78 064

camilla@fuelbox.no

Marie Øra Thorsen
Markedsansvarlig
B2C

Marie på LinkedIn

+47 952 38 458

marie@fuelbox.no


Kjetil Gustavson
Relasjonsarkitekt
Business Development manager

Kjetil på LinkedIn

+47 920 81 603

kjetil@fuelbox.no

Victoria Stensø
Relasjonsarkitekt
Head of Innovation

Victoria på LinkedIn

+47 922 54 807

victoria@fuelbox.no

Mette Hopsdal
Relasjonsarkitekt
Head of DNA
(Det Nye Arbeidslivet)

Mette på LinkedIn

+47 901 00 197

mette@fuelbox.no

Aleksander Husebø
Digital
markedsfører

Aleksander på LinkedIn

+47 993 14 031

aleksander@fuelbox.no

tilbake