We shall fuel the world

….make it a better place

Berta Lende Røed
Gründer og CEO

Berta på LinkedIn

+47 957 58 739

berta@fuelit.no

Tonje Flack
Chief Marketing Officer

Tonje på LinkedIn

+47 909 56 306

tonje@fuelit.no

Thomas Lende Røed
Chief Operating Officer

Thomas på LinkedIn

+47 908 03 933

thomas@fuelit.no

Anne Sophie Gjems
Project Manager Education

Anne Sophie på LinkedIn

+47 975 63 423

annesophie@fuelit.no

Camilla Aune 
Administration and customers

Camilla på LinkedIn

+47 959 78 064

camilla@fuelit.no

Marie Øra Thorsen
Communications Advisor

Marie på LinkedIn

+47 952 38 458

marie@fuelit.no


Kjetil Gustavson
Business Development manager

Kjetil på LinkedIn

+47 920 81 603

kjetil@fuelit.no

Victoria Stensø
Head of Innovation

Victoria på LinkedIn

+47 922 54 807

victoria@fuelit.no

tilbake